Vihdin kameraseuran uudet kotisivut avattu!

Vihdin kameraseuran uudet kotisivut avattu!

Kuten varmaan huomasitkin, kun tulit Vihdin Kameraseura Ry:n sivuille, että sivuston ulkoasu on kokenut täydellisen muodonmuutoksen. Uusi kevyempi ilme tuo raikkaan ilmeen vanhaan tummempaan sävyyn nähden. Valitettavasti vanhassa web-alustassa olleiden haasteiden vuoksi emme pystyneet pitkään aikaan päivittämään sivuja lainkaan. Pyrimme nyt korjaamaan tilanteen ja päivittämään sivuja aina tasaiseen tahtiin ja julkaisemaan mm. kilpailutuloksia ja -kuvia. Pidämme myös seuran jäsenet ajantasalla ajankohtaisten uutisten osalta!

Kaikki seuran jäsenet ovat enemmän kuin tervetulleita antamaan valokuvaukseen liittyen artikkeli-ideoita laidasta laitaan. Idea voi olla seuraan liittyvää tiedotusta tai vaikkapa kuvaustekniikkaohjeistusta. Myös pyyntöjä artikkeleista otetaan vastaan ja toteutetaan vapaaehtoisten mahdollisuuksien mukaan.

Vielä kerran: Tervetuloa uusituille sivuille!

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.